Reklama

Líbí se mužům dlouhé vlasy?

david (Po, 15. 9. 2003 - 09:09)

No tak to je opravdu zajímavá studie. Co se týče mě, tak čím delší, tím lepší. A pokud by byly ještě kudrnaté, nóóóóóó není co řešit!!!

lep (Po, 15. 9. 2003 - 08:09)

Ahoj Martino, ja sice nejsem chlap, ale nekde jsem cetla zajimavou studii, ktera rikala, ze muze vzrusuji na zenach dlouhe vlasy, protoze v sobe maji porad nejake ty geny "samecku" a dlouhy ohon v nich vzbuzuje predstavu, ze pri "pareni" budou mit tu samicku za co chytit a pridrzet... Ze je to proste zakova ta zasunuta podvedoma predstava a proto jsou pro ne dlouhe vlasy opravdu vzrusujici...Ale zaroven studie nestudie verim, ze civilizovani muzi si umi najit vzruseni i v pohledu na zenu s kratkym sestrihem... :)))

Libor. (Ne, 14. 9. 2003 - 20:09)

Martinko, dlouhé se mi líbí víc a přírodní a nebarvené, což je dnes vzácnost... ach:-(((

W (Ne, 14. 9. 2003 - 18:09)

Dlouhe, dlouhe, dlouhe; jen dele! :) Vrati se nekdy moda dlouhych vlasu....?

Martina (Út, 9. 9. 2003 - 13:09)

Prosím o názory mužské populace, zda se více líbí dlouhé ženské vlasy a nebo spíš ty krátké? A obarvené nebo přírodní?

Hans B.B. (Ne, 29. 1. 2023 - 11:01)

Dost záleží i na typu obličeje a postavě. Někdy jsou hezčí krátké, někdy naopak dlouhé. Obecně se mi líbí spíš dlouhé ale k někomu se prostě víc hodí ty krátké. Co se týče barev, mám rád přírodní a nebo naopak nepřirozené barvy jako modrá, růžová, zelená atd. Nelíbí se mi barvené na klasickou barvu.

Reklama

Přidat komentář