Reklama

Kamaradka

Lidka (Po, 25. 5. 2020 - 15:05)

Mít opravdickou kamarádku je terno. Být opravdickou kamarádkou je taky terno. Musí být stejné myšlením, věkem, vzděláním, a mnoho dalšího? Shodností v mnohém? Ne, nemusí. Musí být k sobě slušně upřímné, nesmí být záludné, užvaněné - jinam. Nesmí se jedna nad druhou povyšvat, ani jedna druhou ponižovat. Nesmí si závidět, cokoliv, naopak si vzájemně, a samozřejmě i sama sobě každá, vše dobré přát. Pomáhat si nezištně, ale ne k využívání resp. zneužívání jedna k druhé. Nemusí se každý den, týden, možná ani měsíc vidět, být spolu ve fyzickém kontaktu, ani si každý den telefonem nejméně hodinu sdělovat cokoliv. Ale na tom telefonu musí být každá z nich připravena na - prosím, potřebuji tě! Chápete? Ale takto to mají i muži mezi sebou - opravdoví kámoši a kupodivu to dobře funguje (bez sexu a čehokoliv toto jen naznačující) kámoš - kámoška. Přísloví V NOUZI POZNÁŠ PŘÍTELE (chápej kamarádku, kamaráda, nikoliv přítel v dnešním slova smyslu) ano to je ono. V dobách kdy se daří tam i tam, ale hlavně když je někde ouvej je opravdická kamarádka (kamarád) k nezaplacení. Máte? Já ano. A moje kamarádka - dlouholetá - to o mně říká také. Jsi moje nejlepší kamarádka.

LenkaK50 (So, 22. 7. 2017 - 15:07)

Chtěla bych si najít kamarádku,přes inzerát,moje kamarádky které jsem měla,se odstěhovaly a nevyplatí se jím dojíždět.Proto bych tímto způsobem chtěla poprosit kde hledat na seznamce a jak,nevím co tam vlastně napsat,protože to není seznamka na vztahy.Chtěla bych hlavně reálnou kamarádku,ne si jen psát.nevím vůbec,jak by takový inzerát měl například vypadat a co tam vlastně a jak napsatDěkuji všem.Lenka

Janka (St, 23. 11. 2016 - 13:11)

Zdravím, je mi 55 let a ráda bych našla upřímnou kamarádku která by si vážila opravdovou kamarádku něco jako vlastní sestru. Hodně jsem se v životě zklamala v lidech kterým jsem v nouzi pomohla a ted' jsem zůstala bez přátel nemám prostě nikoho krom manžela ale kamarádka mi v životě chybí. Horší je najít tu pravou hodnou, upřímnou kamarádku která si mně ochotně vyslechne, poradí aby se uměla vžít do druhé a podat v nouzi pomocnou ruku např. psychickou oporu když je někdy člověku smutno tak se ráda svěřím ale musím vědět komu.Hodně jsem se uzavřela potom všem co jsem se hodně v lidech zklamala tak už přestávám věřit že existuje kamarádka která je na tom podobně jako já a brala by mně takovou jaká jsem a na nic se nehrála. Pokud by se taková kamarádka našla něco jako vlastní sestra tak byla bych moc ráda. Přeji všem hezké zimní dny.

á (Pá, 9. 8. 2013 - 14:08)

mi 40 , Prahahledáš další? to ti nesatčily ty předtím?

je (St, 7. 8. 2013 - 16:08)

hledám kamarádku do 40 let mi 40 , Praha

mahmoud (St, 7. 8. 2013 - 01:08)

hledám kamarádku do 40 let

Věra Pavlíčková (So, 6. 7. 2013 - 16:07)

hledám stejně starou...Dobrý den. Škoda, že už jaro, a tím i Anglie, bylo. Doufám, že se váš výlet uskutečnil a užila jste si to. Plánujete na příští rok další výjezd? Povedlo se najít tu správnou spolucestující? Mějte se moc hezky. V. P.

Hanka (Po, 31. 8. 2009 - 21:08)

Ahoj hledam kamaradku s ceskych budejovic na pokec,prochazky s detma,kafco atd.Ja 25let a 2leta slecna s 4letym rostakem.Piste na meil. Natalkarybcakova"seznam.cz

... (Pá, 28. 12. 2012 - 06:12)

Hledám kamarádku/y z Prahy a okolí, co se taky potýká/jí s depresema z osamělosti, odcizení, z potíží v rodině v děctví,z nedostatečně naplněného osobního života nyní.je mi 35 let. Ráda zajdu do restaurace, na procházku, v létě k vodě, na cvičení tipu pilates apod. Mám částečný ID na deprese plynoucí z osamělosti...chybí mi kamarádky, co zažívají něco podobnýho, taky jim chybí taková kamarádka. Děti nemám a neplánuju pro svoje psychické potíže, je mi to dost líto, osobní život se mi tím opět zužuje. [email protected]

eleonora (Pá, 28. 9. 2012 - 14:09)

hledám stejně starou kamarádku - je mi 67, která mi se mnou na jaře jela do Londýna. Domnívám se, že bude ideální se předem seznámit. Děkuji za případnou odpověď. el@

flauer (Pá, 8. 6. 2012 - 11:06)

dodatek k mému příspěvku předchozímu- jsem bezdětná a vzhledem k mé životní situaci děti neplánuju.

flauer (Pá, 8. 6. 2012 - 11:06)

ahoj, jsem z Prahy, je mi 34 let, potýkám se od děctví s osamělostí,v původní rodině to bylo špatné a dost izolované, pak mi to nešlo ani s vrstevníkama...potíže mám dodnes, z osamělosti mám dost deprese...až jsem z toho v invalidním důchodu. Pokud někdo tohle zná a chybí Ti kamarádka taky taková,ráda bych se setkávala. Ráda bych se s někým takovým přátelila, povídala si o strastech i nestrastech, zašla do restaurace, na procházku, do kina,mírnila setkáváním osamělost. [email protected]

Lucie (So, 2. 6. 2012 - 21:06)

Ahoj hledam kamaradku s...ahojky jsem take z CB a mam 2leteho rostaka :)

Monika (So, 24. 3. 2012 - 22:03)

Ahoj, je mi 25, mám 18...A jsme také z Českých Budějovic:-)

Monika (So, 24. 3. 2012 - 22:03)

Ahoj hledam kamaradku s...Ahoj, je mi 25, mám 18 měsíčního hodného čertíčka a jsme sami, ráda bych se seznámila s maminkou s podobně starým dítětem. [email protected]

Lucie (Út, 31. 1. 2012 - 12:01)

Ahoj, je mi 33 a hledám...ahojky ja jsem taky z CB mam 22mesicniho certika tak bychom se mohli s prckama nekam vydat :)

Marek (Po, 8. 12. 2008 - 05:12)

Tez hledam kamarady odkudkoli, setkani je mozne v Brne, Praze ci Ove.22 let, sportuji, cestuji, sem snad usmevavy, proste od kazdeho neco.marek(zav)braillnet.cz

Ivča (Ne, 7. 12. 2008 - 23:12)

Ahoj, jsem z Chebu a také hledám kamarádku, je mi 26 let a mám syna.'

Návštěvník (Po, 1. 9. 2008 - 17:09)

Ahoj, hledám kamarádku do 26 let z Třinecka a okoli...jeji zájmy měly by být podobné jako já: plaváni, jízda na kole, angličtina, němčina, čtení cizojazyčné literatury, měla by mít ráda kočky a psy.... a která taky jako já nechce mít v životě děti. jestli tady se nějaká najde at tady napíše e-mailovou adresu. díky.'

zuzaninka (Po, 1. 9. 2008 - 11:09)

Ahoj, ja jsem taky vdana a je mi 25. S manzelem bydlime sice v Praze, ale oba studujeme, takze casto byvam v Mariankach, odkud pochazim. Nemam tu uz ale prakticky zadnou kamaradku na pokec, na kafco a tak. Jestli chces, ozvi se.

Reklama

Přidat komentář